+3725201888

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Ostutingimused

Veebipood aureliaehted.ee (edaspidi Veebipood) on Aurelia Ehted OÜ oma, Eesti registrikoodiga 14104989 ja asukohaga Vana-Lõuna 39-5, 10134 Tallinn, Eesti 

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo 

Müügitingimused kehtivad Veebipoest ehete ostmisel. 

Veebipoes müüdavate ehete hinnad on märgitud ehete juurde. Hinnale lisandub tasu ehete kättetoimetamise eest.

Ehete kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu näed tellimust vormistades. 

Teave ehete kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures. 

Tellimuse vormistamine 

Ehete tellimiseks tuleb lisada soovitud ehted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv ehete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. 

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. 

Kui tellitud ehteid ei ole võimalik tarnida seoses ehete lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh ehete kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest. 

Kohaletoimetamine

Ehteid saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Soome ja teised EU riigid.

Ehete saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Seisuga 20.09.18 on Itella Smartpostiga Eesti piires saatmise hinnaks 2.50 eurot, Itella Smartpost Soome pakiautomaati 10 eurot ja tähitud postiga EU aadressile 6 eurot.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 2-5 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 5-14 kalendripäeva jooksul. 

Erandlikel juhtumitel on õigus ehted kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul. 

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul 

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik. 

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud ehted kasutada muul viisil kui on vajalik ehete olemuses ja omadustes veendumiseks viisil, nagu see on lubatud ehete proovimiseks füüsilises poes. 

Kui ehteid on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik ehete olemuses ja omadustes veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt ehete väärtuse vähenemisele. 

Ehete tagastamiseks tuleb esitada ehete ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit: ning saata see e-posti aadressile ehted@aureliaehted.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. 

Ehete tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). 

Ostja peab ehted tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud ehted  vedajale. 

Veebipood tagastab tagastatavate ehete kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. 

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem. 

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu. 

Pretensiooni esitamise õigus 

Veebipood vastutab ostjale müüdud ehete lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus. 

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile ehted@aureliaehted.ee või helistada telefonil: +3725201888

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. 

Kui Veebipoest ostetud ehetel on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega ehted. Kui ehteid ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. 

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul. 

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine 

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa. 

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. 

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine 

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile ehted@aureliaehted.ee või helistada telefonil: +3725201888

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. 

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole